GENOSYS HES (Volume Solution) 10x2ml

Koktajl w ampułkach z kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek do mikronakłuwania.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

203,33 zł

-11%

228,46 zł brutto

Więcej informacji

KOKTAJL ZAWIERA WYSOKOMOLEKULARNY KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy jest silnie uwadniającym się polimerem, znanym ze swoich wyjątkowych zdolności wiązania wody. Im większa jest cząsteczka kwasu hialuronowego, tym większa jest zdolność wiązania wody. Jak wiemy, dostarczenie kwasu hialuronowego w głąb skóry jest trudne ze względu na tę właśnie dużą cząsteczkę. Dlatego konwencjonalne kosmetyki zawierają niskocząsteczkowe formy kwasu hialuronowego. Ale KOKTAJL GENOSYS Z KWASEM HIALURONOWYM ZWIĘKSZAJĄCYM OBJĘTOŚĆ, który zawiera wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy może być skutecznie dostarczony do skóry z wykorzystaniem każdego urządzenia do mikronakłuwania (Dermaroller, Dermastamp Dermapen). Koktajl zapewnia większe stałe nawilżenie skóry oraz efekt wypełniający i liftingujący.

KOKTAJL ZAWIERA KOMPLEKS BIOPHYTEXTM

Koktajl ma także działanie naprawcze wobec skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Odpowiedzialny jest za to składnik o nazwie BIOPHYTEXTM  –  kompleks złożony z ekstraktu z ruszczyka, escyny, ekstraktu z lukrecji, ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej, ekstraktu z kwiatu nagietka i hydrolizowanych protein drożdżowych. Kompleks uszczelnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych, co wspólnie z efektem pogrubienia skóry na skutek działania rollera, powoduje widoczne rozjaśnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu.

KOMPLEKS PEPTYDÓW BIOMIMETYCZNYCH

KOMPLEKS POLIPEPTYDOWY - Sh-polypeptide-7

Kluczowym składnikiem koktajli, gwarantującym ich skuteczne działanie jest Sh-polypeptide-7. Jest to kompleks polipeptydowy, zawierające cenne składniki, zamknięte w nanoliposomach. Biochemicznie, Sh-polypeptide-7 to białko, które zostało otrzymane w wyniku fermentacji mikrobiologicznej, ale posiadające taką samą strukturę jak ludzki hormon wzrostu.

Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się skóry.

Biotechnologia hormonów wzrostu umożliwia całkowicie nową, rewolucyjną metodę odbudowy starzejącej się i fotostarzejącej się skóry, w celu uzyskania jej odmłodzonego wyglądu: uzupełnia naturalne biologiczne elementy, które występują tylko w młodej, nie zniszczonej skórze i które reaktywują funkcje obecne jedynie w młodej skórze. Hormony wzrostu są białkami sygnałowymi produkowanymi przez komórki macierzyste naskórka. Regulują aktywność biologiczną procesu naprawy komórkowej i uszkodzeń genetycznych oraz powodują, że skóra jest miękka, napięta i wyglądająca zdrowo. Produkcja czynników wzrostu powoduje zapoczątkowanie procesów naprawy i stymulacji aktywności, spowalnianie starzenia i cofanie zniszczeń wywołanych zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV. Czynniki wzrostu mogą być stosowane w procedurach medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów profesjonalnego zabiegu, przy czym można je wprowadzać przed zabiegiem, w trakcie lub po zabiegu. Obecność hormonów i czynników wzrostu gwarantuje stymulację naturalnych mechanizmów biochemicznych prowadzących do powstania nowej, zdrowej skóry.

Kluczowe związki aktywne:

Kwas hialuronowy, Sh-polypeptide-7, Palmitoyl Tetrapeptide- 7, Cooper Tripeptide-1, Palmitoyl Oligopeptide, BIOPHYTEX TM  –  kompleks złożony z ekstraktu z ruszczyka, escyny, ekstraktu z lukrecji, ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej, ekstraktu z kwiatu nagietka i hydrolizowanych protein drożdżowych.

Fiolka pochodzi z opakowania zbiorczego następującego produktu:

GENOSYS HES (Volume Solution)

ZOBACZ

Genosys AWS

Koktajl można stosować także do zabiegów mikronakłuwania / mezoterapii mikroigłowej z użyciem urządzeń typu: Dermaroller, Dermastamp, Dermapen czy Dermo-Pins, jako:

  • w trakcie zabiegu lub tuż po zabiegu;

Kosmetyki bez parabenówKosmetyki bez SLESKosmetyki bez SLS

Kosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.

Kosmetyki liposomalne

Sposób Użycia:

Koktajl zalecamy nanosić równomiernie na powierzchni skóry tuż po wykonanym zabiegu mikronakłuwania przy użyciu urządzeń typu Dermaroller, Dermastamp lub DermaPen.

Jedna ampułka (2ml) wystarczy na 4 aplikacje w obrębie twarzy.

Opinie

Napisz opinię

GENOSYS HES (Volume Solution) 10x2ml

GENOSYS HES (Volume Solution) 10x2ml

Koktajl w ampułkach z kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek do mikronakłuwania.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: