GENOSYS Peeling rewitalizujący SRS 10x2ml

Peeling z kwasami AHA -system odnowy i rewitalizacji skóry.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Dostępny

303,18 zł

-11%

340,65 zł brutto

Więcej informacji

Peeling SRS jest kompleksem antyoksydantów o działaniu złuszczającym, który przebudowuje i odnawia naskórek szybko i efektywnie, z bardzo krótkim okresem regeneracji. SRS jest łatwym i bezpiecznym w stosowaniu peelingiem bez konieczności zmywania, stosowanym w jednym zabiegu z mikronakłuwaniem czy innymi zabiegami medycyny estetycznej, w celu zintensyfikowania efektu przeciwstarzeniowego.

PEELING MIĘDZY ZABIEGAMI MIKRONAKŁUWANIA

SRS jest łatwym i bezpiecznym w stosowaniu peelingiem bez konieczności zmywania. Bez przeszkód można stosować go między zabiegami mikronakłuwania lub podobnymi zabiegami tego typu.

SRS z powodzeniem można stosować w przypadku:

 • skóra dojrzała i z pierwszymi objawami starzenia;
 • skóra uszkodzona promieniowaniem UV;
 • skóra mało elastyczna;
 • skóra z przebarwieniami;
 • zmiany trądzikowe;

SRS jest peelingiem powierzchniowym i działa na następujących jej poziomach:

Warstwa rogowa – kwas fitowyotrzymywany z otrąb ryżowych, ma działanie antyoksydacyjne, skutecznie oczyszcza skóry. Jest typowym składnikiem peelingów. Bardzo duża cząsteczka pozostaje w naskórku, powodując dodatkowo silny efekt nawilżający.

Naskórek – kwas mlekowyto kolejny kwas hydroksylowy (AHA), pozyskiwany standardowo ze sfermentowanego mleka. Kwas przechodzi w formę acetonową kwasu pirogronowego. Kwas penetruje skórę bardzo powoli bez wywoływania podrażnień, jest łagodniejszy niż inne kwasy, dlatego nadaje się też dla osób o wrażliwej skórze, dają te same efekty co silniejsze peelingi, dodatkowo ma efekt wybielający, hamuje powstawanie melanocytów.

Warstwa postawna naskórka – kwas migdałowy – wolny kwas migdałowy jest otrzymywany z gorzkich migdałów. Ma optymalne właściwości złuszczające, nie wywołuje rumienia i poparzeń. Kwas migdałowy jest bardzo bezpieczny, działa antybakteryjnie i stymuluje wzrost komórek.

Skóra właściwa – kwas glikolowy – jest także kwasem alfa-hydroksylowym, penetruje głęboko do skóry właściwej, ale jego działanie jest mniej łagodne niż poprzednich kwasów. Użyty solo nadaje się do złuszczania cery od normalnej do tłustej. Głęboko oczyszcza, otwierając zapchane pory i dostarczając korzyści przeciwstarzeniowych, także w przypadku skóry trądzikowej – samodzielnie jest idealny do cery z trądzikiem.

SRS TO BEZPIECZNY PEELING POWIERZCHNIOWY

SRS jest powierzchownym peelingiem, który jest bezpieczny i łatwy w użyciu.

 • zmiękcza naskórek,
 • rozjaśnia skórę,
 • wzmacnia struktury skóry,
 • zmniejsza zmarszczki,
 • w krótkim czasie eliminuje problemy trądzikowe,
 • rewitalizuje i odmładza skórę.

pH=3,5

Kluczowe związki aktywne:

Kwas fitowy, kwas mlekowy, kwas migdałowy, kwas glikolowy

 

Peeling można stosować do zabiegów mikronakłuwania / mezoterapii mikroigłowej z użyciem urządzeń typu: Dermaroller, Dermastamp, Dermapen czy Dermo-Pins, jako:

 • między zabiegami;

Sposób użycia:

Przed nałożeniem peelingu należy przetrzeć skórę alkoholem, jeżeli skóra toleruje alkohol, aby usunąć zanieczyszczenia i tłuste pozostałości, mogące blokować przenikanie kwasów.

Zastosowanie miejscowe (przebarwienia, plamy starcze):

Należy użyć zakraplacza do naniesienia jednej kropli peelingu na określony obszar, wmasować do wchłonięcia. Na większy obszar można użyć dodatkowe 2-3 krople peelingu lub całą ampułkę.

Kolejność postępowania w przypadku stosowanie peelingu przed mikronakłuwaniem:

 1. Delikatnie oczyścić i osuszyć twarz;
 2. Otworzyć ampułkę i nanieść peeling bezpośrednio na skórę, rozprowadzając po powierzchni skóry;
 3. Pozostawić peeling na powierzchni skóry, aż wyschnie (na ok 5-10 minut). W zależności od rodzaju skóry, można powtórzyć kroki 2 i 3 jak poniżej:
 • skóra cienka 2 razy,
 • skóra normalna do grubej 3 razy,
 • skóra bardzo gruba lub tłusta 4 razy,

Po każdej aplikacji wykonać delikatny masaż, aby peeling przeniknął równomiernie przez skórę.

Peeling SRS może być używany między zabiegami mikronakłuwania z użyciem Dermarollera, Dermastampu, Dermapena lub Dermo-Pins minimum na 12 godzin przed zabiegiem. W przypadku cery bardzo wrażliwej można zastosować peeling 3 dni przed terminem zabiegu nakłuwania, aby uniknąć podrażnień.

Opinie

Napisz opinię

GENOSYS Peeling rewitalizujący SRS 10x2ml

GENOSYS Peeling rewitalizujący SRS 10x2ml

Peeling z kwasami AHA -system odnowy i rewitalizacji skóry.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: