SeSDERMA FILDERMA Nano

Bezinwazyjny system wypełniania zmarszczek

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Normalna

Sucha

Tłusta

Wrażliwa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Dostępny

175,49 zł

Więcej informacji

Fillderma Nano to nieinwazyjny system wypełniania zmarszczek. Pielęgnacja składa się z dwóch kroków, łączących intensywne nawilżenie skóry z silnym działaniem napinającym. Jego wysoka skuteczność możliwa jest dzięki wykorzystaniu nanotechnologii, która opiera się na przenoszeniu składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do najgłębszych warstw skóry. Peptydy mimetyczne wraz z rozpuszczalnym kolagenem, zawarte w Fillderma Nano, stymulują syntezę kolagenu, kwasu hialuronowego, poprawiają jędrność skóry. Niacynamid wzmacnia barierę ochronną, działa antyoksydacyjnie. Dodatkowo zmniejsza intensywność przebarwień i spowalnia powstawanie nowych. Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej regeneruje skórę, a mocznik zapewnia długotrwałe nawilżenie. Ekstrakt z czarnej herbaty wraz z kwasem hialuronowym wypełnia zmarszczki od wewnątrz, chroni włókna kolagenowe i elastynowe przed degradacją.

Kluczowe związki aktywne:

Kwas hialuronowy o wysokiej i bardzo niskiej masie cząsteczkowej, peptydy mimetyczne stymulujące fibroblasty, sfermentowana czarna słodka herbata, rozpuszczalny kolagen, wąkrota azjatycka, niacynamid, mocznik.

Kosmetyki bez SLESKosmetyki bez SLSKosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.

Sposób Użycia:

Preparat Fillderma może być nakładany miejscowo na zmarszczkę, fałd skórny lub na całą twarz. Stosować 1-2 razy dziennie. Domowa terapia Fillderma może być stosowana jako uzupełnienie profesjonalnych zabiegów w gabinecie. Po 6-12 miesiącach kuracji (w zależności od potrzeb skóry) można zaprzestać codziennego stosowania i przejść na kurację podtrzymującą. Zaleca się wtedy aplikowanie produktu 3 razy w tygodniu, w szczególności wieczorem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SeSDERMA FILDERMA Nano

SeSDERMA FILDERMA Nano

Bezinwazyjny system wypełniania zmarszczek

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Normalna

Sucha

Tłusta

Wrażliwa

Na Dzień

Na Noc

30 Inne produkty w tej samej kategorii: