Sesderma Sesmedical Anti-Age

Domowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Na Zamówienie

149,99 zł

Więcej informacji

Sesderma Sesmedical Anti-Age domowa pielęgnacja to kompletny program przeciwstarzeniowy oparty na skuteczności peelingów chemicznych używanych przez lekarzy w gabinetach. Jego składniki czynne ułatwiają usuwanie martwych komórek, natychmiastowo wygładzając skórę twarzy (większa delikatność), poprawiają krążenie, dostarczając składników odżywczych (więcej witalności) i stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (zmniejszenie zmarszczek i przywrócenie jędrności).
  • Wskazania Sesderma Sesmedical Anti-Age:
Program może być stosowany zapobiegawczo (co 15 dni) lub jako terapia szokowa (co tydzień), aby zlikwidować oznaki upływu czasu na skórze: zmarszczki, brak jędrności, suchość, rozszerzone pory, niejednorodną pigmentację.
  • Właściwości Sesderma Sesmedical Anti-Age:
Skóra to organ, który ciągle się odnawia. W sposób naturalny nasze komórki położone na powierzchni skóry oddzielają się, dzięki czemu unikamy nagromadzenia martwych komórek. Z upływem czasu ten proces ulega spowolnieniu, co prowadzi co wysuszenia i pogrubienia skóry, pojawiają się przebarwienia i zmiany pigmentacyjne, zawartość kwasu hialuronowego zmniejsza się, a włókna kolagenu i elastyny ulegają degradacji, co powoduje powstawanie zmarszczek i utratę jędrności.

Program zawiera 17 składników czynnych o właściwościach złuszczających, antyoksydacyjnych, regenerujących i nawilżających, które pobudzają tworzenie składników macierzy skóry (kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny), chronią i naprawiają skórę. Jest kompletnym systemem, który redukuje oznaki starzenia skóry i pozwala na zachowanie jej młodości i blasku.

  • Sesderma Sesmedical Anti-Age Peel Solution (4szt) -  Program może być stosowany zapobiegawczo (co 15 dni) lub jako terapia szokowa (co tydzień), aby zlikwidować oznaki upływu czasu na skórze: zmarszczki, brak jędrności, suchość, rozszerzone pory, niejednorodną pigmentację.
  • Sesderma Sesmedical Anti-Age ULTRA Sealing Cream (15 g) -  Skóra to organ, który ciągle się odnawia. W sposób naturalny nasze komórki położone na powierzchni skóry oddzielają się, dzięki czemu unikamy nagromadzenia martwych komórek. Z upływem czasu ten proces ulega spowolnieniu, co prowadzi co wysuszenia i pogrubienia skóry, pojawiają się przebarwienia i zmiany pigmentacyjne, zawartość kwasu hialuronowego zmniejsza się, a włókna kolagenu i elastyny ulegają degradacji, co powoduje powstawanie zmarszczek i utratę jędrności.

Kluczowe związki aktywne:

Peeling-Chusteczki: 5% Kwas jabłkowy, 3% Kwas migdałowy, 2% Kwas cytrynowy, 1% Kwas pirogronowy, 1% Arginina, Askorbyl glukozydu, Peptydy mimetyczne.

Krem na zakończenie zabiegu: 1% Askorbyl glukozydu, 0,5% Retinol, Czynniki wzrostu, Ginkgo biloba, Peptydy mimetyczne, Ostropest plamisty.

Kosmetyki bez parabenówKosmetyki bez SLESKosmetyki bez SLS

Kosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.

Sposób Użycia:

Zbieg domowy w 3 prostych krokach:

1. Oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, z pominięciem okolic oczu i ust należy delikatnie przetrzeć jednorazową chusteczką nawilżoną o działaniu złuszczającym. Jeśli jest to pierwsze użycie należy przetrzeć skórę tylko raz.

2. Aplikacja jednej warstwy kremu Cellular Repair sealing cream na zakończenie zabiegu. pozostawić na noc lub 6-8 godzin, następnie zmyć.

Zabieg należy wykonywać raz w tygodniu, najlepiej popołudniu lub wieczorem.

Po zabiegu przez 2-3 dni należy unikać ekspozycji słonecznej oraz zawsze stosować ochronę przeciwsłoneczną SPF50.

1 OPAKOWANIE = 4 ZABIEGI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sesderma Sesmedical Anti-Age

Sesderma Sesmedical Anti-Age

Domowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: