SeSderma Sesmedical Cellular Repair

Domowa pielęgnacja przeciw fotostarzeniu.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Na Zamówienie

169,99 zł

Więcej informacji

Sesderma Sesmedical Cellular Repair domowa pielęgnacja to innowacyjny program peelingów do użytku osobistego, który nie tylko poprawia wygląd skóry, spłycając zmarszczki i rozjaśniając przebarwienia, ale również chroni przed działaniem promieni ultrafioletowych (UVB, UVA), pomaga odwrócić słoneczne uszkodzenia komórek i zapobiega powstawaniu nowych.

  • Wskazania Sesderma Sesmedical Cellular Repair:
Wskazany zwłaszcza dla tych osób, które przez lata poddawały się nadmiernej ekspozycji na słońce, z uszkodzeniami słonecznymi lub po prostu dla tych, którzy chcą chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych.
  • Właściwości Sesderma Sesmedical Cellular Repair:
Aby przeciwdziałać szkodliwemu wpływowi promieniowania UV i neutralizować je, nasza skóra jest wyposażona w kompletny system ochronny. Często to jednak nie wystarcza. Kiedy promieniowanie UV pod postacią promieni słonecznych dociera do skóry, trafia do komórek i może zaburzać lub zmieniać ich strukturę. W efekcie pojawiają się zmarszczki, przebarwiania, poparzenia itp. Teraz możemy naprawiać zarówno te ukryte, jak i widoczne uszkodzenia skóry.

Zawiera 18 składników czynnych o właściwościach antyoksydacyjnych, regeneracyjnych, naprawczych i stabilizujących skórę oraz składniki, które pobudzają tworzenie kolagenu i elastyny..

  • Sesderma Sedmedical Cellular Repair Peel Solution (4szt) -  to chusteczka-peeling, nasączona kwasem ferulowym, składnikiem czynnym, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVB i UVA, neutralizuje wolne rodniki (niestabilne cząsteczki, które uszkadzają komórki) i zapobiega powstawaniu uszkodzeń słonecznych.
  • Sesderma Sesmedical Cellular Repair Sealing Cream (15 g) -  to krem do wykańczania zabiegów, który wzmacnia działanie peelingu. Jego składniki zamknięte w pęcherzykach lipidowych wnikają do najgłębszych warstw skóry i naprawiają uszkodzenia wywołane przez promieniowanie słoneczne.
  • Sesderma Sesmedical Cellular Repair Post-Treatment Cream (30g) odwraca uszkodzenia skóry wywołane przez nadmierną ekspozycję na promieniowanie słoneczne, zapobiega uszkodzeniem słonecznym, rozjaśnia przebarwienia oraz stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

Kluczowe związki aktywne:

Peeling-Chusteczki: 6% kwas ferulowy, DNA Reapir, Camelia Sinensis.

Krem na zakończenie zabiegu: Retonol, Retynil, Retinal, Czynniki wzrostu, Enzymy naprawcze, Cynk, Aminokwasy.

Kosmetyki bez parabenówKosmetyki bez SLESKosmetyki bez SLS

Kosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.

Sposób Użycia:

Zbieg domowy w 3 prostych krokach:

1. Oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, z pominięciem okolic oczu i ust należy delikatnie przetrzeć jednorazową chusteczką nawilżoną o działaniu złuszczającym. Jeśli jest to pierwsze użycie należy przetrzeć skórę tylko raz.

2. Aplikacja jednej warstwy kremu Cellular Repair sealing cream na zakończenie zabiegu. pozostawić na noc lub 6-8 godzin, następnie zmyć.

3. Do codziennego stosowania 1-2 razy dziennie Cellular Repair post-treatment cream.

Zabieg należy wykonywać raz w tygodniu, najlepiej popołudniu lub wieczorem.

Po zabiegu przez 2-3 dni należy unikać ekspozycji słonecznej oraz zawsze stosować ochronę przeciwsłoneczną SPF50.

1 OPAKOWANIE = 4 ZABIEGI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SeSderma Sesmedical Cellular Repair

SeSderma Sesmedical Cellular Repair

Domowa pielęgnacja przeciw fotostarzeniu.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: