DERMAQUEST Retinaldehyde Renewal Cream

Przeciwstarzeniowy krem do skóry naczynkowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Kupony Rabatowe!

Więcej szczegółów

Dostępny

268,29 zł

Więcej informacji

Pierwszy intensywny krem o działaniu przeciwstarzeniowym dedykowany skórze wrażliwej, silnie unaczynionej, skłonnej do teleangiektazji i w przebiegu trądziku różowatego.

0.05% RETINALDEHYD

Formuła bazuje na najwyższym stężeniu retinaldehydu [0.05%], nie powodującym podrażnienia skóry. Jest to aktywna forma witaminy A, która po przejściu przez warstwę rogową przekształca się w kwas retinowy. Retinal jest retinoidem stymulującym odnowę i przebudowę skóry właściwej, przez co poprawia gęstość i owal twarzy. Jest to forma witaminy A dużo lepiej tolerowana niż retinol, przy jednoczesnym silniejszym działaniu aktywnym, dlatego występuje w małej dawce. Bezpośrednio wpływa na unaczynienie skóry, jak również na pracę gruczołów łojowych, przynosząc spektakularne efekty w terapii trądziku różowatego i pospolitego.

1% BAKUCHIOL - ROŚLINNY ODPOWIEDNIK RETINOLU

Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony przez roślinny odpowiednik retinolu – Bakuchiol [1%]. Dzięki zastosowaniu kompleksu Sepicalm™, krem łagodzi podrażnienia i wycisza zaczerwienienie skóry.

Alternatywa dla stosowania czystego retinolu, przez skóry bardzo wrażliwe

Krem silnie pojędrnia i uelastycznia skórę. Uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejsza rumień, zaczerwienienie i teleangiektazje. Poprawia koloryt i niweluje przebarwienia. Niweluje zmiany skórne zarówno w zaawansowanym trądziku różowatym jak i pospolitym. Wyrównuje koloryt naskórka i poprawia jego strukturę, niwelując głębokie zmarszczki

Kluczowe związki aktywne:

Retinal (retinaldehyd) (0.05%), Sepicalm™ (3%), Bakuchiol (1%), Ekstrakt z lukrecji, Witamina E

Kosmetyki bez parabenówKosmetyki bez SLESKosmetyki bez SLS

Kosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.

Sposób Użycia:

Krem do stosowania wyłącznie na noc.
Na oczyszczoną skórę nałóż krem i delikatnie wmasuj. Umyj ręce po aplikacji kremu. W trakcie trwania kuracji i 2 tygodnie po jej zakończeniu obowiązkowo stosuj krem na dzień z filtrem o faktorze min. SPF 30 (SheerZinc SPF 30, Solar Moisturizer SPF 30 lub SunArmor SPF 50) i powtarzaj aplikację w razie potrzeby. Nie używaj: w okresie ciąży i laktacji, na okolice oczu. Jeżeli korzystasz z zabiegów gabinetowych, krem powinien być odstawiony na 2 dni przed planowanym zabiegiem i wprowadzone do pielęgnacji po 2 dniach po zabiegu lub według zaleceń terapeuty.

Opinie

Napisz opinię

DERMAQUEST Retinaldehyde Renewal Cream

DERMAQUEST Retinaldehyde Renewal Cream

Przeciwstarzeniowy krem do skóry naczynkowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Kupony Rabatowe!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: