DERMAQUEST C Infusion Serum

Przeciwstarzeniowe serum z lipofilową formą witaminy C: BV-OSC (10%),

kwasem ferulowym (0.5%) oraz czystym retinolem (0.2%).

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Dostępny

284,55 zł

Więcej informacji

Pierwsze połączenie stabilnej formy witaminy C [10%] z kwasem ferulowym i czystym retinolem!

10% WITAMINA C - LIPOFILOWA

C Infusion Serum to kosmeceutyk zaprojektowany dla skóry wymagającej, która potrzebuje działania wielopłaszczyznowego. W formule zastosowano lipofilową postać witaminy C: BV-OSC [10%], która w porównaniu z kwasem L-askorbinowym jest bardziej stabilna, nie utlenia się, nie zostawia poświaty oraz zwiększa syntezę kolagenu o 50%. Poprzez lipofilową formę jest w stanie przeniknąć do skóry właściwej, gdzie stymuluje syntezę białek podporowych skóry oraz uszczelnia naczynia krwionośne.

0.5% KWAS FERULOWY

Działanie serum zostało wzmocnione przez wprowadzenie do formuły innowacyjnego kwasu ferulowego [0.5%], który ośmiokrotnie zwiększa właściwości fotoprotekcyjne skóry. Synergiczne działanie witaminy C, kwasu ferulowego i czystego retinolu regeneruje uszkodzenia skóry właściwej i chroni komórki przed mutacją.

5% KWAU HIALURONOWEGO

Zastosowanie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego [5%], komórek macierzystych z pomarańczy [1%] oraz peptydu nowej generacji: RonaCare® Cyclopeptide-5® [2%] wspomaga działanie przeciwstarzeniowe i rozjaśniające. Witamina E [1%] i fosfolipidy [1%] wzmacniają cement międzykomórkowy, poprawiając nawilżenie i zdolność do regeneracji skóry.

Serum polecane jako specjalistyczny kosmeceutyk przeciwstarzeniowy dla każdego typu skóry skłonnej do rumienia, rozszerzonych naczynek oraz narażonej na działanie szkodliwych czynników środowiskowych: promieniowanie UV, klimatyzacja, stres oksydacyjny.

Serum zawiera silnie skoncentrowaną, stabilną lipofilowa formę witaminy C, która chroni strukturalne elementy skóry w różnych jej warstwach. Czysty retinol działa przeciwzmarszczkowo i liftingująco oraz wyrównuje powierzchnię naskórka. Redukuje linie i zmarszczki, ujędrnia i wzmacnia skórę. Poprawia wygląd i teksturę skóry oraz ujednolica jej koloryt. Wysokoefektywnie nawilża skórę i uszczelnia naczynia krwionośne łagodząc rumień. Wspomaga rozjaśnianie przebarwień i chroni DNA komórek. Hamuje aktywność metaloproteinaz w tym kolagenazy, odpowiedzialnej za degradację kolagenu. Technologia liposomów pozwala na działanie składników aktywnych w głębszych warstwach skóry.

Kluczowe związki aktywne:

Lipofilowa witamina C: BV-OSC (10%), Kwas ferulowy  (0.5%), Czysty retinol (0.2%), 199 800 IU, Kwas hialuronowy (5%), Hydrolizowane GAGs (1%), Witamina E (1%), Fosfolipidy (1%), Komórki macierzyste z pomarańczy (1%), Cyclotetrapeptide-24 (RonaCare® Cyclopeptide-5) (2%)

Kosmetyki bez parabenówKosmetyki bez SLESKosmetyki bez SLS

Kosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.

Sposób Użycia:

Serum do stosowania na dzień i na noc. Nałóż serum na skórę i wmasuj do wchłonięcia.
Ze względu na zawartość czystego retinolu, w trakcie kuracji i do dwóch tygodni po jej zakończeniu należy stosować ochronę UV na dzień.

Produkt nie rekomendowany dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji.

W okresie letnim sugerowane jest używanie serum tylko na noc.

Opinie

Napisz opinię

DERMAQUEST C Infusion Serum

DERMAQUEST C Infusion Serum

Przeciwstarzeniowe serum z lipofilową formą witaminy C: BV-OSC (10%),

kwasem ferulowym (0.5%) oraz czystym retinolem (0.2%).

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: