Wysyłka GRATIS!

Dermomedica 20% Vitamin C Serum Zobacz większe

Dermomedica 20% Vitamin C Serum

Serum z witaminą C i kwasem ferulowym.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Dostępny

Ostatnie sztuki!

320,00 zł

Więcej informacji

Formuła serum opiera się na innowacyjnym połączeniu najbardziej aktywnej formy witaminy C wraz z kwasem ferulowym. Antyoksydacyjne serum skutecznie przyczynia się do wyhamowania starzenia się skóry. Kosmeceutyk poprzes swe antyoksydacyjne właściwości stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz silnie uszczelnia naczynia krwionośne łagodząc rumień najczęściej pojawiający się w miejscach najbardziej wrażliwych. Zaawansowana receptura pozwala osiągnąć bardzo korzystne rezultaty w terapii przeciwzmarszczkowej i pojędrniającej skórę naczynkową, dodatkowo poprawiając koloryt i zmniejszając przebarwienia.

20% WITAMINY C (kwas L-askorbinowy)

20% stężenie kwasu L-askorbinowego jest maksymalnym stężeniem do wchłaniania przeznaskórkowego, a po około 2 dniach stosowania dochodzi do wysycenia tkanek i inhibicji procesów oksydacji. Dodatkowe zastosowanie kwasu ferulowego wspomaga działanie fotoprotekcyjne i działa naprawczo na DNA komórek. Witamina C jest niezbędną substancją do zainicjowania procesu przebudowy skóry właściwej, dlatego jej miejscowe stosowanie jest rekomendowane po profesjonalnych zabiegach remodelujących skórę.

0.5% KWASU FERULOWEGO

Serum wzbogacone zostało kwasem ferulowym o stężeniu 0.5%, króry wzmaga antyoksydacyjne działanie witaminy C eliminując reaktywną formę tlenu oraz degradację wolnych rodników, które przyczyniają się do przedwczesnego starzenia skóry. Kwas ferulowy bardzo łatwo i bezpiecznie wchłania się w warstwę rogową skóry. Dodatkowo posiada on zdolność absorbowania promieniowania słonecznego w pełnym zakresie UVB i częściowo UVA.

PROTEKCJA UVA / UVB

Kluczowe związki aktywne:

Witamina C (Kwas L-askorbinowy - 20%), Kwas Ferulowy (0.5%), Prowitamina B5, Kwas Hialuronowy

Kosmetyki bez parabenów  Kosmetyki bez SLES  Kosmetyki bez SLS

Kosmetyki naturalne bez olejów sylikonowych.  

Kosmetyki liposomalne

Sposób Użycia:

Serum na dzień i na noc. Używaj również przed ekspozycją na słońce. Nanieś 4-5 kropli na twarz, szyję oraz dekolt i lekko wmasuj. W celu optymalizacji efektów używaj Dermomedica Anti-Aging Eye Cream na okolicę oczu. Stosując serum z witaminą C, codziennie na dzień używaj Dermomedica Resveratrol Mineral Cream SPF 30 lub Antioxidant Mineral Cream SPF 30.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dermomedica 20% Vitamin C Serum

Dermomedica 20% Vitamin C Serum

Serum z witaminą C i kwasem ferulowym.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc