NANOGEN Serum GF dla kobiet

Serum dla kobiet na odrost i zagęszczanie włosów z czynnikiem wzrostu (GF).

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

119,00 zł

Więcej informacji

NANOGEN Serum GF to specjalny preparat dedykowany do odrostu i zagęszczenia włosów, który skutecznie hamuje proces łysienia. Dzięki wyjątkowej formule wyposażonej w czynnik wzrostu (GF) wydłuża on cykl życia włosa w fazie anagenowej co powoduje skrócenie jego cyklu w fazie telogenowej. Pod względem badań klinicznych przeprowadzonych we francuskim instytucie BIO-EC NANOGEN Serum GF wykazuje aż o 237% większą skuteczność niż popularny Minoxidil w stężeniu 5% (największym dopuszczonym do sprzedaży).

Opatentowane przez Nanogen czynniki wzrostu włosa są identyczne z tymi naturalnymi. Jest to istotne ze względu na fakt, że są one bardzo silne, działają równie dobrze u mężczyzn, jak i u kobiet, a także nie powodują żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych.

NANOGEN swoje czynniki wzrostu uzyskuje z roślin w opatentowanym i unikalnym procesie. Procedura ta czyni go zatem wyjątkowym, gdyż nie pozyskuje on czynników z komórek ludzkich co jest nieetycznie i niebezpieczne.

Nanogen Serum GF można stosować także u osób z wrażliwą skórą głowy.

Pojemność: 30 ml

    

   

Preparat wykonany w oparciu o technologię Nanosomiczną i Liposomiczną

Sposób Użycia NANOGEN Serum GF™: 

Jeden raz dziennie o dowolnej porze nabrać 1ml preparatu do zakraplacza i nanieść całą zawartość na obszar skóry objętej przerzedzeniem włosów. Delikatnie wmasuj serum w skórę głowy i pozostaw do wchłonięcia.

Jedno opakowanie (30ml) wystarcza na miesiąc kuracji. Okres kuracji podstawowej to minimum 3 m-ce, okres kuracji optymalnej to 6 m-cy. Nie ma przeciwskazań do stosowania serum na dłuższy okres czasu. NANOGEN Serum GF dostępny jest w osobnej wersji dla kobiet oraz osobnej dla mężczyzn. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NANOGEN Serum GF dla kobiet

NANOGEN Serum GF dla kobiet

Serum dla kobiet na odrost i zagęszczanie włosów z czynnikiem wzrostu (GF).

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: