GENOSYS Krem EYE CELL - ECC

Odmładzający Krem pod Oczy z Peptydami.

Krem Modelujący Kontury i Usuwający Zmarszczki.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

Więcej szczegółów

Dostępny

125,01 zł

-5%

131,59 zł brutto

Więcej informacji

Krem pod oczy, modelujący kontury i usuwające zmarszczki

Krem pod oczy jest intensywnie działającym koncentratem, zawierającym w składzie czynniki wzrostu, ekstrakty roślinne otrzymane z kultur kalusowych (bogactwo komórek macierzystych) i peptydy. Formuła kremu jest ukierunkowana na optymalizację efektów przeciwstarzeniowych w postaci redukcji cieni, „worków” pod oczami i zmarszczek.

Działanie: 

 • usuwa drobne i redukuje głębokie zmarszczki;
 • usuwa cienie pod oczami;
 • napina i zmniejsza pogłębiające się z wiekiem zagłębienie pod dolną powieką;

BOGACTWO PRZECIWZMARSZCZKOWYCH KOMPLEKSÓW PEPTYDOWYCH

Krem zawiera przeciwzmarszczkowy kompleks peptydowy będący kombinacją 6 naturalnych aminokwasów redukujących głębokość zmarszczek oraz zapobiegających starzeniu się skóry.

Krem zawiera kompleks peptydowo-miedziowy, który powoduje wzrost aktywnych metaloproteinaz, pobudza syntezę nowego kolagenu i elastyny, pobudza produkcję proteoglikanów and glukozoaminoglikanów, uaktywnia enzym dysmutazy ponadtlenkowej SOD przez zwiększanie możliwości skóry do dezaktywacji wolnych rodników i poziomu nawilżenia oraz naprawia i uszczelnia barierę skórną.

Krem zawiera Acetyl Hexapeptide-8, który działa jak toksyna botulinowa (to samo białko co Argireline czy Botox) ale działa inaczej - nie paraliżuje i nie relaksuje mięśni a kurczy je.

Krem zawiera Palmitoyl Hexapeptide-12, który stymuluje podział fibrablastów i wzrost produkcji kolagenu co prowadzi do napięcia i liftingu skóry. Ponadto wygładza zmarszczki wzmacniając naturalne funkcje ochronne. Peptydy miedziowe mają  doskonałe zdolności odbudowujące skórę, stymulują procesy gojenia uszkodzeń, zwiększają elastyczność i sprężystość skóry. Kompleks daje skórze energię poprzez zwiększanie grubości warstwy tłuszczu podskórnego.

Krem zawiera kompleks czynników wzrostu (EGF+IGF-1+bFGF) działający przeciwzmarszczkowo. Stymuluje on wzrost nabłonka poprzez intensyfikację podziałów komórkowych oraz przyczynia się do tworzenia nowych naczyń krwionośnych w uszkodzonej skórze i pobudza wydzielanie nowych czynników wzrostu. Poprzez kontrolę uwalniania cytokin, stymuluje wzrost, podziały komórkowe, wzrost fibroblastów, co zwiększa syntezę kolagenu.

Krem zawiera Haloxyl - kompleks dwóch biologicznie aktywnych peptydów - NHS i chryzny, gdzie:

 • NHS redukuje cienie pod oczami poprzez degradację hemoglobiny i chelatowanie żelaza. Czerwone krwinki, wysączając się z kruchych naczynek włosowatych, przenikają do skóry, uwalniając hemoglobinę, która nadaje skórze ciemne zabarwienie. Związek o nazwie N-hydroksysukcynoimid, zawarty w serum, wiąże żelazo a powstałe rozpuszczalne związki są eliminowane ze skóry, powodując rozjaśnienie jej kolorytu.
 • Chryzyna eliminuje związki powstałe w procesie degradacji hemoglobiny i silnie stymuluje ekspresję enzymu biorącego udział w eliminacji bilirubiny.

Wskazania:

 • worki pod oczami,
 • obrzęki,
 • kurze łapki,
 • ciemne cienie,
 • delikatne linie i głębsze zmarszczki,
 • przebarwienia,
 • odwodnienie,
 • opuchnięcia.

Kluczowe związki aktywne:

Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12, Kompleks peptydowo-miedziowy, Kompleks czynników wzrostu (EGF+IGF-1+bFGF), Haloxyl (NHS+Chryzyna)

W celu maksymalnego uzyskania efektu skorzystaj także z serum GENOSYS Eye Cell - ECS oraz płatków GENOSYS Eye Cell - EGP.

Krem można stosować także do zabiegów mikronakłuwania / mezoterapii mikroigłowej z użyciem urządzeń typu: Dermaroller, Dermastamp, Dermapen czy Dermo-Pins, jako:

 • między zabiegami;

    

   

Sposób Użycia:

Jak kuracja niezależna od zabiegów mikronakłuwania krem korzystnie stosować rano i wieczorem. Nanieść cienką warstwę kremu na skórę  i wklepać delikatnie opuszkami palców.

Krem idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry po zabiegach mikronakłuwania / mezoterapii mikroigłowej, laseroterapii czy kwasami i do codziennego stosowania w celu podtrzymania efektów zabiegu.

Opinie

Napisz opinię

GENOSYS Krem EYE CELL - ECC

GENOSYS Krem EYE CELL - ECC

Odmładzający Krem pod Oczy z Peptydami.

Krem Modelujący Kontury i Usuwający Zmarszczki.

Wiek

20+

30+

40+

50+

60+

Rodzaj skóry

Mieszana

Sucha

Normalna

Tłusta

Naczynkowa

Na Dzień

Na Noc

30 Inne produkty w tej samej kategorii: