Anna Górzyńska
1.

ANALIZUJEMY PRODUKTY KOSMETYCZNE POD KAŻDYM KĄTEM

Analizujemy związki aktywne. Bierzemy pod uwagę masę cząsteczkową związków aktywnych. Zwracamy uwagę na technologię na jakiej oparty został preparat pielęgnacyjny.

img
2.

ŁĄCZYMY ZE SOBĄ ODPOWIEDNIE PREPARATY KOSMETYCZNE

W oparciu o skład oraz zawrte w nich związki biologicznie aktywne i ich stężenia łączymy poszczególne dermokosmetyki w zestawy, aby wykorzystać ich synergiczne właściwości i zapewnić jak najlepszy efekt działania.

img
3.

STAWIAMY NA SKUTECZNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ SKÓRY

Do oferty wybieramy naszym zdaniem najbardziej skuteczne preparaty pielęgnacyjne a także te, które przeznaczone są do terapii celowanych na przebarwienia, blizny, rozstępy czy też korekcja owalu twarzy.

NA NASZYM E-SKLEPIE ZNAJDZIESZ:

Kosmeceutyki
Dermokosmetyki
Kosmetyki
Urządzenia terapeutyczne typu Dermaroller

O Nas

Celem powstania naszej firmy jest zaprezentowanie Państwu najbardziej sprawdzonych pod względem efektywności marek dermokosmetycznych, które zdobyły największe uznanie specjalistów pielęgnacji skóry na całym świecie.

Prezentowane przez nas dermokosmetyki (kosmeceutyki) opracowane zostały w jednych z najbardziej zaawansowanych światowych laboratoriów.

 

W naszej idei wyrażamy przede wszystkim troskę o skład oraz technologię jakie zostały wykorzystane do powstania preparatu pielęgnacyjnego. Zwracamy uwagę, aby wykorzystywane związki aktywne były odpowiednio stężone oraz pozyskiwane wyłącznie z naturamlnych i organicznych zasobów. Wybieramy tylko te produkty, które powstały w oparciu o najbardziej ekologiczne metody produkcyjne, np. bez wykorzystywania etoksylacji.

Uwzględniamy dermokosmetyki (kosmeceutyki), które są zgodne z Kosmetyczną Dyrektywą Unii Europejskiej z 1976 r. (włącznie z późniejszymi zmianami).

Odkrywamy przed Państwem wyłącznie profesjonalne serie dermokosmetyków marki Medik8 dostępne tylko u zagranicznych ekspertów pielęgnacji skóry. W Polsce Lucas KING jako oficjalny dystrybutor tej marki posiadamy je w ofercie zakupu na niniejszym sklepie internetowym www.medikan.pl Dzięki Medik8 zaprzeczamy mitowi, że produkt przeznaczony dla skóry wrażliwej jest mniej skuteczny tylko dlatego, że jego właściwości są mniej podrażniające skórę. Medik8 powstał w laboratoriach Panagaea i otrzymał miano pioniera zielonej kosmetologii. W swojej ofercie posiada on wiele opatentowanych produktów dermokosmetycznych co wskazuje na innowacyjność tej firmy.

Wybrane przez nas produkty dermokosmetyczne charakteryzują następującymi cechami:

 

 • bio-dostępne składniki
 • ekologiczne technologie chemiczne
 • absolutny brak ostrych detergentów 
 • absolutny brak SLES, SLS i siarczanów 
 • opakowania grupy środowiskowej FSC
 • brak kwasowych pochodnych
 • opatentowane przedłużenia telomerów
 • unikanie niepotrzebnych substancji czynnych
 • zrównoważone pH wszystkich formuł
 • brak żrących detergentów lub mydła
 • odpowiednio dobrane oleje nośnikowe na bazie tolerancji dermalnej

 

Zaletą jest to, iż ich systematyczne stosowanie nie powoduje stanów zapalnych, które mogą uszkodzić komórki doprowadzając do długoterminowego uszkodzenia skóry lub przedwczesnego jej starzenia.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo należy pamiętać, aby przed zastosowaniem któregokolwiek z preparatów skonsultować się z kosmetologiem lub dermatologiem. Uchroni to Państwa przede wszystkim przed wystąpieniem jakichkolwiek reakcji alergicznych. W tym celu do opisu każdego z produktów umieściliśmy jego skład na poszczególnych stronach naszego e-sklepu medikan.pl oraz udostępniliśmy możliwość zakupienia próbek w naszym sklepie.